O nás

DEKOR BETON s.r.o. je výrobní, obchodní a realizační společnost, kterou založili zkušení a dlouholetí odborníci v oboru vývoje, výroby a prodeje betonových prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Hlavním, výrobním programem je bezzákladový, betonový, plotový systém, vyráběný v různých dekorech a barevných odstínech. Disponujeme technologií, která zajistí velmi kvalitní a plné probarvení betonových plotů. Naše betonové ploty jsou certifikované státní zkušebnou a splňují tak potřebnou normu pro betonové ploty. Betonové ploty nejen vyrábíme, ale provádíme i kompletní montáž. V případě zájmu zákazníka plot zaměříme, vyrobíme a namontujeme po celé České republice.

NOVINKA - pro novou stavební sezónu jsme odstartovali prodej betonových směsí pro všestranné použití ve výstavbě a to v rámci regionu v okolí Chlumce nad Cidlinou. Zajistíme výrobu a dopravu betonu až k Vám na stavbu, včetně čerpání betonu.Společnost DEKOR BETON s.r.o. je českým výrobcem betonového, plotového systému. Naší snahou je vyrábět plotové prvky na vysoké kvalitativní i estetické úrovni a to pro zákazníky za příznivé ceny. Betonový, plotový systém DEKOR BETON slouží k oplocení rodinných domů, rekreačních objektů, ale i k oplocení větších pozemků, městských i průmyslových areálů. Jde nám hlavně o vytvoření funkčního, oboustranně pohledového plotu, který bude vytvářet soukromí i zajišťovat ochranu majetku. Snažíme se o to, aby naše ploty zapadaly do městské architektury a proto přicházíme s novými dekory a odstíny betonových plotů.

Hlavními výhodami betonového, plotového systému DEKOR BETON jsou jeho jednoduchá, rychlá montáž, velmi příznivá cena v porovnání se zděnými ploty a dlouhá životnost, bez nutnosti údržby.

Máte zájem o naše služby?